O mnie


Witam i o zdrowie pytam!- jak to w zwyczaju ma mówić mój dziadek (oczywiście nie oczekując odpowiedzi, a jakże)

Mam na imię Kasia, rok temu zaczęłam studia w Polsce w Szczecinie (tutaj też mieszkam). Podczas tamtejszych wakacji-tuż po maturach- stwierdziłam nagle, że chcę pisać bloga. No dobrze, to jedno, a druga sprawa- o czym? I chyba wreszcie coś mi wpadło do głowy.

Zatem oficjalnie witam wszystkich na moim blogu! O czym będę pisać? Hmm, w zasadzie...o wszystkim. Podzielę się szczęśliwymi, może i smutnymi - a mam nadzieję jak najczęściej zabawnymi- chwilami z mojego życia. Coś w rodzaju pamiętnika? No, powiedzmy.

Od czasu do czasu podzielę się też moimi zdjęciami-nie rozstaję się z moim aparatem fotograficznym, bo kto wie, kiedy nadejdzie okazja na niepowtarzalne uwiecznienie chwili? Nie, nie odpowiadaj, proszę, to pytanie retoryczne :) No już, nie czuj się urażony "przecież wiem co to jest pytanie retoryczne", przepraszam Cię ;)

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, poznaj mnie!

A więc jeśli bardzo Wam się nudzi, -macie dosyć nauki na dzisiaj, nie można wyjść z domu bo pogoda pod psem albo zdenerwował Was własny kot- serdecznie zapraszam do poczytania!

Kasia