czwartek, 15 grudnia 2016

A Ty, z czego jesteś dumny?

Człowiek w życiu ma różne sukcesy. Jeden więcej, drugi mniej...ale nie o liczby tu chodzi. Myślę, że każdy powinien być dumny z czegoś w swoim życiu.

Ostatnio zastanawiałam się nad swoim, kiedy w nocy nie mogłam zasnąć. Przez moment miałam takie poczucie, że nic tak naprawdę nie zrobiłam. To nie prawda.
Poszperałam chwilkę w umyśle, żeby stwierdzić że są rzeczy, z których jestem dumna.Ja, Kasia, jestem dumna, że nauczyłam się angielskiego w rok od CAŁKOWITEGO ZERA do poziomu ŚREDNIO ZAAWANSOWANEGO. Tego wymagała sytuacja.
Rok wcześniej, dostałam się do liceum dokładnie tego, które sobie wymarzyłam. 
Zdałam maturę, na takim poziomie, abym potem mogła zostać studentką.

Dwa lata temu dowiedziałam się o istnieniu Biegu Powstania Warszawskiego. Pół roku później wzięłam w nim udział i przebiegłam 5 km w 27 minut. To był mój rekord.
Tego lata znów pobiegłam dla powstańców. 10 km. Nie padłam w połowie trasy, nie zemdlałam, nie poddałam się. Dostałam swój drugi medal.

Mam nadzieję że kolejnym i jednym z większych sukcesów, będzie udana obrona pracy inżynierskiej za rok. Sama za siebie trzymam kciuki bo...jak na razie w ogóle tego nie widzę. 
Oczywiście liczę też po drodze na te mniejsze sukcesy, które mnie doprowadzą do tego największego.

A Ty, z czego jesteś dumny?

Myślę że kiedyś warto, przy pewnej okazji, pomyśleć nad tym, co już zrobiliśmy. Cofnąć się nieco w czasie i się dowartościować samemu. Nawet jeśli jest źle, nie może być najgorzej, bo zawsze może być gorzej. <powiedziała co wiedziała>


Podziel się w komentarzu tym, z czego jesteś dumny. Nie wiesz co napisać? Pomyśl chwilę, na pewno jest chociaż jedna taka rzecz.

Miłego końca  tygodnia!
Kasia

4 komentarze:

 1. właściwie ciężki mi tak od razu powiedzieć ale jak się chwilę zastanowię to na pewno coś wymyśle :D

  Wesołych Świąt!
  http://zyciepiszehistoriee.blogspot.com

  Pozdrawiam Zuzia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się sposób w jaki prowadzisz bloga, wszystko jest schludne i tworzy spójną całość. A post cudowny :)
  Pozdrawiam cieplutko, Daria
  dariaa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra myślałam nad tym długo... Ale nie potrafie nic wymyśleć... Nie mam nic z czego jestem dumna ;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post! Nie mam takiej jednej, wielkiej rzeczy, ale najbardziej jestem dumna z tego, że tak dużo czytam, a przez to wiem trochę więcej niż inne osoby w moim wieku.
  navney.blogspot.com - klik!

  OdpowiedzUsuń